Сарантіс в світі


Відвідайте сайт нашої групи

Група Сарантіс | англійська

Або оберіть локацію

ПРО НАС

Хто ми

ТОВ «Ергопак»

Україна

Історія компанії починається з 1996 року із заснування «Ергопак». Власні виробничі потужності і розвиток міцної регіональної дистриб'юторської мережі дозволило нам стати сильним лідером на українському ринку. Наші бренди відомі в  категоріях товарів для дому під трьома торговими марками «Мелочи жизни», «Domi», «Novax». Основні категорії, з якими працюють ці бренди,- це  харчові упаковки, товари для прибирання та пакети для сміття.

Ми об'єднали наші зусилля з Sarantis Group в 2018 році, щоб ще більше збільшити наш експорт по всьому світу. Наша вагома експортна діяльність сприяє подальшому розширенню зони нашої діяльності в Європі, Африці, Азії, країнах Близького Сходу та СНД. Ми підтримуємо широку дистриб'юторську мережу в Алжирі, Вірменії, Азербайджані, Данії, Фінляндії, Франції, Гамбії, Грузії, Індії, Ізраїлі, Казахстані, Киргизстані, Латвії, Литві, Молдові, Монголії, Чорногорії, Нідерландах, Нігерії, Катарі, Швеції, Таджикистані, Туркменістані, Узбекистані, в той час як на європейських ринках фокус «Ергопак» зконцентрований на розширення власної торговельної марки. У 2020 році ми розширили наш портфель брендом особистої гігієни групи Sarantis під назвою STR8 (СТРЕЙТ), і запустили його в Україні та інших країнах СНД, таких як Вірменія, та Грузія.

«Ергопак» є частиною групи компаній Sarantis Group

Sarantis Group - багатонаціональна компанія, що спецілізується на виробництві споживчих товарів, яка може похвалитися постійним розширенням географічного своєї діяльностіцк та провідними брендами. Як частина Групи, ми поділяємо одну і ту ж філософію щодо ведення бізнесу. Як спеціалізована компанія, ми дбаємо про виконання своєї місії, застосовуючи соціально відповідальну практику та екологічно чисті методи виробництва.

Детальніше про місію та цінності Групи

ДОЧІРНІ КОМПАНІЇ В

12 країнах

ЕКСПОРТ В

50 країн

Сильна міжнародна присутність

Ми працюємо в 12 країнах через дочірні компанії і експортуємо продукцію в більш ніж 50 країн світу.

Фінансові показники

За останнє десятиріччя ми подвоїли наш фінансовий капітал зберігши фінансову міць здатність самостійно фінансувати наш стратегічний план.
25+

стратегічних партнерств

Ми співпрацюємо з провідними міжнародними компаніями-споживачами, які прагнуть розвивати свій бізнес в нашому регіоні.
2,700+

співробітників

110,000

Точок Продажу

Сильна дистриб'юторська мережа в нашому регіоні і пеершокласний комерційний досвід на місцях продажу підсилюють залученість наших клієнтів
50+

років присутності

Історія успіху, яка визначає наш сучасний бізнес
4

Виробничих підприємства

що працюють за строгими критеріями якості та безпеки
100+

брендів

якісних і відомих брендів

Наша Історія

Історія компанії починається з 1996 року із заснування «Ергопак». Власні виробничі потужності і розвиток міцної регіональної дистриб'юторської мережі дозволило нам стати сильним лідером на українському ринку.

Більше
Change cookies consent Revoke cookies consent