Сарантіс в світі


Відвідайте сайт нашої групи

Група Сарантіс | англійська

Або оберіть локацію

СТАЛИЙ РОЗВИТОК

Сталий Розвиток

У своєму прагненні пропонувати улюблені і відомі бренди, нашим головним пріоритетом є відповідальність перед суспільством і навколишнім середовищем. Філософія нашої діяльності йде в ногу з місією Групи. Наша мета - створити додану вартість для наших клієнтів, споживачів, партнерів, співробітників та інших зацікавлених сторін, залишаючись при цьому вірними своїм зобов'язанням і нашій корпоративній ідентичності.

Стратегія сталого розвитку Групи, яку ми поділяємо, заснована на підтримці оптимального балансу між економічним успіхом і відповідальною екологічною та соціальною відповідальністю і фокусується на п'яти стовпах діяльності: наша екологічна складова, наша соціальна складова, наш підхід до продукції, наш людський капітал і внесок в економіку. Кожен стовп відповідає основам нашого бізнесу і наголошує на тому, що важливо для наших споживачів, клієнтів, партнерів та інших зацікавлених сторін.

Наша амбіція полягає в тому, щоб бути стійкою та відповідальною компанією протягом усієї нашої корпоративної діяльності, інвестуючи в ці ключові сфери.

Наш екологічний внесок

Ми усвідомлюємо свою відповідальність за охорону навколишнього середовища та зобов'язуємось внести позитивний внесок у свою діяльність.

Наш соціальний внесок

Ми маємо позитивний багатовимірний вплив на спільноти, в яких ми працюємо завдяки нашим улюбленим та надійним брендам та нашим дбайливим людям.

Наш підхід до продукту

Ми хочемо запропонувати високоякісну продукцію, що відповідає повсякденним потребам наших споживачів, застосовуючи соціально відповідальну практику та екологічно чисті методи виробництва.

Наш підхід до людського капіталу

Ми прагнемо бути найближчим роботодавцем для талановитих людей, які пропонують безпечне середовище, де всі можливості можуть бути використані та вдосконалені.

Наш внесок в економіку

Ми зосереджуємося на балансі між економічним успіхом та відповідальною екологічною та соціальною практикою, оскільки ми визнаємо, що фінансові показники йдуть рука об руку зі стійким діловим шляхом.

Прес-релізи

Ознайомтесь із нашими останніми новинами щодо нашої діяльності, наших брендів, наших людей, наших заходів щодо сталого розвитку.

Більше
Change cookies consent Revoke cookies consent