Сарантіс в світі


Відвідайте сайт нашої групи

Група Сарантіс | англійська

Або оберіть локацію

ЕРГОПАК

Умови користування

Умови користування

 • Угода Користувача

 Користувач сайту  Групи Сарантіс (надалі Група) має ознайомитись  з Умовами Користування. Користувач визнає та погоджується  з зазначеними Умовами, в іншому випадку Користувач має покинути сайт. Зазначена інформація в даному Положенні  регулює правила користування сайтом Групи , якщо  не суперечить іншій інформації  стосовно окремих сторінок.

Особа чи організація, незалежно від місцезнаходження та  отриманої інформації, яка  розміщена Групою або третьою стороною, несуть власну відповідальність за свої дії. Група не несе відповідальність за рішення користувачів, на які вплинула прямо чи опосередковано розміщена на сайті інформація.

Користувач  погоджується, що  сайт має інформативний характер й не може розглядатись як рекомендацією для дій , та власне він відповідальний за свої дії  та рішення. Інформація на сайті зазначається «доступна на даний час» .

Група не гарантує відсутність помилок , повноти та актуальності вмісту сайту.

Користувач завантажує інформацію з сайту та використовує є на власний розсуд під власну відповідальність.

При відвідуванні сайту Групи, Користувач  погоджується з Умовами Користування сайтом під власну відповідальність. Жодна із сторін, яка приймала участь у створенні , мацерації сайту та розміщенні публікацій на ньому, не несе жодної відповідальності.  Група не несе відповідальність за будь-які прямі, непрямі, випадкові витрати ( в т.ч. витрати на гонорарів, адвокатів, експертів тощо), які виникли через доступ до сайту, завантаження  будь-якого  матеріалу  з сайту, а саме: тексту, інформації, фотографій, відео та аудіо матеріалів;  а також витрати, які виникли через вірусів та багів, людського фактору, технічного збою ліній передач та проблем з’єднання з мережою.

Група Sarantis не несе відповідальність, але докладає зусиль, щоб інформація на сайті була  максимально точною , зрозумілою, повною й доступною. В жодному випадку Група не  несе відповідальність за будь-яку шкоду чи витрати , які виникли у результаті використання сайту.  

 Група наголошує, що жодну інформацію, розміщену на сайті, не можна сприймати  за основу стати спів акціонером Групи . Фактичні  показники результатів розвитку можуть  суттєво відрізнятись від будь-яких прогнозів та думок, висловлених на сайті, а , також минула динаміка цін на цінні папери не можна вважати достовірним показником динаміки цін у майбутньому. 

Група наголошує, що  інформація про продукцію Групи , які стосуються харчових добавок, предметів особистої гігієни, дезодорантів, гелів для душу тощо,  які подані в електронному форматі й доступні користувачеві, призначена лише для ознайомлення.  Користувач сайту не може вважати зазначену інформацію як рекомендацію для дій оскільки сайт має лише  інформативний характер.  Користувач особисто відповідальний за будь які-які дії та наслідки , які він вирішив вчинити покладаючись на  зазначену на сайті інформацію.

 • Заборона перепублікацій

Групі належать усі авторські права на документи, файли, тексти, зображення, графіки та додаткові матеріали, що розміщені на сайті, а також на сам сайт та його дизайн, якщо не зазначено інше. Група дозволяє використовувати, копіювати та роздруковувати уривки або документи з сайту, за винятком вмісту, що належить третій стороні і вказаний як такий, для некомерційного користування,  при умові  дотримання авторського права або інших умов щодо права власності . Торгові марки та логотипи не можуть використовуватись та відтворюватись без попередньої письмової згоди Групи Сарантіс.

Заборонено  відтворення частини або всього вмісту цього веб-сайту в будь-якій формі, включаючи фреймування, створення будь-якої роботи на основі веб-сайту та/або його вмісту, інтеграцію в інші веб-сайти, системи електронного пошуку.

Жодне посилання на цей веб-сайт не може бути зазначеним на інших веб-сайтах без попереднього письмового схвалення представників Групи.

Усі назви продуктів, згадані на цьому веб-сайті, є торговими марками Групи Сарантіс, за винятком тих брендів, які вказано як власність інших компаній. 

 • ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ

 Весь вміст на цьому веб-сайті, включаючи, але не обмежуючись, тексти, імена, торгові марки, логотипи, графіку, ілюстрації, фотографії, відео чи аудіо файли та взагалі будь-які файли є інтелектуальною власністю  Групи Сарантіс  та регулюється національними та міжнародними положеннями про авторські права, за винятком  тих, що належать  третім сторонам. Тому категорично заборонено відтворювати, перепублікувати, копіювати, зберігати, продавати, передавати, поширювати, публікувати, виконувати, завантажувати, перекладати, змінювати будь-яким чином, повністю або частково, без чіткої попередньої згоди Групи, якщо в цих умовах не зазначено інше. Користувач  погоджується з тим, що все, що міститься на сторінках цього веб-сайту, зареєстровані торгові марки та  інтелектуальна власність  належить  Групі Сарантіс або третіми сторонами (згідно  ліцензування) і, отже, несанкціоноване використання може призвести до покарання або штрафу.

 • Право на обробку даних

Усі дані надані користувачем (в тому числі персональна інформація, коментарі, ідеї, ноу-хау, запитання, методики тощо) не вважається конференційними. Група Сарантіс має право для будь- яких цілей розкривати, копіювати та використовувати всю або частину цієї інформації. Група  може використовувати отримані дані з метою розробки, виробництва та просування своєї продукції. 

 • Треті особи

На сайті можуть міститись матеріали, які належать третім сторонам (статті, дані, вибірки) та гіперпосилання на сайти третіх осіб. Даний контент розміщений на сайті для зручності користувачів. Будь-яке посилання на інший сайт, розміщене на сайті Групи, не є схваленням іншого сайту; Група не дає жодних оцінок і гарантій стосовно точності, своєчасності або придатності вмісту будь-якого сайту, пов'язаного посиланням із сайтом Групи.  Група не несе жодної відповідальності, за  вміст сайту, який належить третім сторонам (незалежно від того, опублікований на цьому веб-сайті чи будь-якому іншому веб-сайті) та порушує права інтелектуальної власності будь-якої особи. 

 •    Гіперпосилання 

Незважаючи на те, що даний сайт має гіперпосилання на інші сайти, він не несе відповідальності за їх вміст , та не гарантує їх роботу.  Група Сарантіс не має відношення до сайтів, їх розробки та фінансування на які має гіперпосилання, якщо не вказано протилежно.  Зайшовши по гіперпосиланню на веб-сайт, Користувач погоджується, що Група  не несе відповідальності за будь-які проблеми, які можуть виникнути під час перебуванні на  даному сайті, оскільки така відповідальність стосується виключно сфери відповідальності відповідних веб-сайтів. 

 • ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕСПЕЧЕННЯ

 Використання програм або програмного забезпечення, завантаженого з цього веб-сайту, здійснюється виключно на власний розсуд Користувачем з урахуванням потенційних ризиків.  Користувач має переконатися, що програмне забезпечення, яке він завантажує з цього веб-сайту на свій комп’ютер, придатне для використання на його  комп’ютері та не містить вірусів. 

 • Зміни на сайті

Група Сарантіс  залишає за собою право змінювати або відкликати будь-яку частину сайт без попереднього повідомлення. Не зважаючи на вищевказану інформацію,   Група не гарантує вчасне оновлення сайту. Жодна компенсація не передбачена для користувачів сайту . 

Група  Сарантіс  залишає за собою право переглядати юридичну інформацію щодо Умов Користування у будь-який час та без попередження. Користувачі повинні перевіряти можливі зміни і, у разі не погодження  зі зміною Умов Користування, не користуватись сайтом. В іншому випадку буде вважатись, що Користувач погоджується з оновленими умовами користування сайту. 

 •  Питання 

Усі питання надсилайте на електронну адресу info@ergopack.ua

 • Політика захисту персональних даних 

Політика конфіденційності користувачів є пріоритетом для Групи Сарантіс . Група несе  відповідальність за обробку усіх  отриманих персональних даних . Політика конфіденційності доступна за посиланням  Політика Конфіденційності

Політика використання файлів Cookie

Політика використання файлів Cookie  

 • Умови Користування 

Уважно  ознайомтесь з Умовами Користуваннями  сайтом.   Якщо Користувач заходить та користується сайтом, то він погоджується  з умовами та обмеженнями , які час від  часу будуть оновлюватись.  Група  може в будь-який час и при будь-яких обставин змінювати дані умови без попереднього повідомлення. Про внесені зміни буде зазначено на  домашній сторінці  сайту. Якщо користувач продовжує  перебувати на сайті, то він автоматично погоджується зі змінами внесеними до Умов Користування .

 • Обов’язки зареєстрованого Користувача
 1. Зареєстрований користувач не повинен передавати реєстраційні дані іншим особам. Користувач несе відповідальність за зберігання імені користувача та пароля, а також будь-якої іншої інформації, наданої протягом реєстрації. Користувач  зобов’язаний дотримуватись політики конфіденційності.  У випадку коли ім’я та пароль користувача були вкрадені , повідомити про це, в іншому випадку користувач несе відповідальність за шкоду, спричинену використанням його даними третіми особами. 
 2. Користувач самостійно несе відповідальність за обладнання, а також за послуги третіх сторін, в тому числі змін абонентської оплати провайдера,  для доступу до сайту.  
 3. Користувач дає згоду користуватись сайтом відповідно до зазначених Умов.  У разі несанкційного входу на сайт  через втрату паролю та імені,  користувач зобов’язаний відшкодувати усі збитки , які виникли через такий несанкціонований вхід.  : 
 4. Зареєстрований Користувач погоджується з наступними умовами: 

- Користуватися сайтом відповідно правил  наданих Групою .  Користувач не має права використовувати сайт  з цілями , які порушують та не відповідають Умовам Користування, або іншим   нормам, зазначеними  Групою. 

 • При користуванні сайтом дотримуватись юридичних та нормативних вимог, встановлених компонентними органами. 
 • Заборонено користуватися  сайтом  для несанаційного входу до  мереж , які належать Групі Сарантіс чи третім особам. 
 • Не користуватися  сайтом у будь-якій діяльності забороненій законом. 
 • Не використовувати сайт для розповсюдження матеріалу, що маже мати образливий характер та  порушувати права третіх осіб; не використовувати з метою заподіяння шкоди третій стороні. 
 • Негайно повідомити представників Групи Сарантіс щодо будь-яких претензій або дій , заподіяних проти користувача та  припинити користуватись сайтом при отриманні такого запиту від Групи.  
 • Своєчасно повідомити про будь-які зміни в реєстраційних даних. Користувач несе відповідальність за актуальність своїх персональних даних. 
 • Дотримуватись усіх Умов Користування.  
 1. Строки. Користувач в будь-який час може припинити користуватися свої акаунтом, надіславши запит на його видалення. 
 2. В будь-який час  та без будь-яких пояснень  Група може обмежити використання сайтом або його частини. У випадку коли доступ до сайту повністю обмежується, Користувач погоджується  з тим, що його акаунт та персональні дані будуть видалені.  
 3. Група  SARANTIS SA не несе відповідальність за шкоду чи збитки , отримані користувачем через  недбале ознайомлення  та недотримання Умов користування .  Будь-які збитки, включаючи збитки пов’язані з прибутком, підприємницькою діяльністю , або випадкові , непрямі або фінансові збитки покладаються на власну відповідальність користувача, незалежно від того, ознайомився він з можливістю таких витрат чи ні.  
 4. Вебсайт Групи є безкоштовним для користувачів. 
 5. Відвідувач / користувач цього веб-сайту повинен дотримуватися положень грецького, європейського та міжнародного права та відповідного законодавства, що регулює телекомунікації, а з іншого боку, утримуватися від будь-якого незаконного зловживання вмісту сайту. Будь-яка шкода, заподіяна цьому веб-сайту або Інтернету, яка виникне в результаті неправильного або неналежного дотримання  відповідних Умов Користування користувачем/відвідувачем, підпадає під його/її виключну відповідальність. 
 6. Неналежна та протиправна діяльність на сайті Користувач сайту не має право передавати, розміщувати та розповсюджувати будь-які матеріали порнографічного, непристойного, образливого  характеру та будь-які інші матеріали які можуть спричинити кримінальне правопорушення та  привести до цивільної відповідальність. Незалежно від того, що Група чи   інші особи, що залучені до створення та модерації сайт та можуть переглядати активність користувачів на сайті,  вони не несуть відповідальність за вміст інформації  , який може стати причиною претензії щодо наклепу, образливого матеріалу чи порушення авторських прав. 
 7. Загальні положення 

11.1. Група SARANTIS надсилатиме усі повідомлення згідно Умов Користування сайтом на вказану адресу. 

11.2. Група  SARANTIS має право залучати до виконання своїх обов’язків третіх осіб або визначити субпідрядника , в тому числі й зовнішніх постачальників послуг, згідно Умов користування. 

11.3 У випадку коли одна із зазначених пунктів не може бути застосованою, всі інші пункти залишаються дійсними. 

11.4 Зазначені Умови потрібно вважати  Угодою між Користувачем и Групою  SARANTIS SA   щодо  доступу та користуванню сайтом. Зазначені Умови мають пріоритет перед іншими письмовими домовленостями щодо користування сайтом. 

11.5  Відділ по роботі з інвесторами , у випадку коли  це можно застосувати, має  тлумачити ці Умови  з урахуванням  Кодексу  Грецької Комісії Ринку Капіталу 

11.6 Користувачі , які не досягли 18 річного віку, мають отримати дозвіл від батьків чи опікунів на обробку персональних даних. 

Положення 

Договір користування регулюється положеннями Грецького Законодавства , директивами та нормами Європейського Законодавства й відповідними міжнародними положеннями, та має розглядатися, враховуючи норми добропорядності, етики, економічної та соціальної мети права. Якщо положення буде визнано таким, що суперечить закону, а отже, недійсним , воно автоматично втрачає чинність, ні в якому разі не впливаючи на дію та чинність інших умов. Жодні зміни до Умов цієї Угоди  не розглядаються, і такі зміни не будуть його частиною, якщо вони не були сформульовані в письмовій формі та не були включені в один із пунктів. Компетентними судами для вирішення будь-яких спорів, що виникають у зв’язку з цим договором, слід вважади суди Афін, Греція.

Change cookies consent Revoke cookies consent