Сарантіс в світі


Відвідайте сайт нашої групи

Група Сарантіс | англійська

Або оберіть локацію

ПРО НАС

Наші виробничі потужності

Протягом всієї нашої історії ми концентрувалися на створенні високоякісної продукції для повсякденних потреб наших споживачів, підтримуючи при цьому відмінні умови охорони здоров'я і безпеки для всіх наших співробітників і застосовуючи соціально відповідальні і екологічно безпечні методи виробництва. Постійний розвиток нашої діяльності і наше бачення завжди пропонувати бренди, які люди люблять і яким довіряють, спонукають нас постійно покращувати наші виробничі операції.

 

Наші виробничі підприємства в Греції, Польщі та Україні виробляють більшу частину нашої продукції, і всі вони працюють за найсуворішими критеріями якості та безпеки. Завдяки міжнародним стандартам якості, енергії та належної виробничої практики ми гарантуємо найвищу якість своєї продукції та впроваджуємо екологічно чисті методи у свої виробничі операції.

Наші зобов'язання у виробничій сфері

В сфері виробництва впровадження методів сталого розвитку є ключовим компонентом нашої стратегії в ланцюжку поставок. Ефективне використання енергії, природних ресурсів, відновлюваних джерел енергії, скорочення відходів та їз раціональне використання, виробництво більш екологічно чистих продуктів були і залишаються нашими зобов'язаннями щодо навколишнього середовища.

Поділяючи корпоративне бачення Групи, ми також прагнемо застосовувати найсучасніші технології для забезпечення безпеки і захисту навколишнього середовища, строго дотримуючись всіх відповідних українських та європейських норм. Як частина Групи, ми розділяємо ті ж погляди і зобов'язання, зокрема на нашому виробничому підприємстві в Каневі.

Пропонувати улюблені і надійні бренди - ​​це наша місія, якя частково втілюється в життя на виробничих підприємствах Групи.

Наш завод, який є одним з чотирьох діючих виробництв Групи, постійно вкладає кошти в модернізацію наших потужностей і устаткування, а також в більш ефективне управління енергоресурсами і в розвиток наших співробітників, щоб постійно підвищувати їх навички і ноу-хау, і реалізувати їх потенціал.

Наші інженери і заводські техніки працюють разом над розробкою та застосуванням новітніх технологій, що дозволяють нашим виробничим підприємствам виробляти продукцію найвищої якості.

Основна місія наших виробничих команд - забезпечувати бізнес-підрозділи високоякісною продукцією в необхідні терміни і в максимально можливих умовах безпеки.

Виробництво «Ергопак» в Україні (Kaniv)

Якість є основою нашого процесу розробки продукції і визначає наше бачення. Ми підтримуємо високі стандарти якості, при цьому контроль якості і високі стандарти гігієни застосовуються на всіх етапах життєвого циклу продукції на нашому виробничому підприємстві в Каневі, від збору сировини до упаковки. Таким чином, ми гарантуємо, що кожен новий продукт відповідає найсуворішим критеріям якості і потребам наших клієнтів ще до його виходу на ринок. Ми вживаємо всіх можливих заходів захисту та контролю якості вироблених товарів, щоб забезпечити здоров’я та безпеку наших споживачів.

У нас є технічні акредитації та можливості для виробництва безпечних та відповідних вимогам товарів, які перевершать ваші очікування і будуть відповідати вашим потребам.

Ми прагнемо не тільки дотримуватися вимог законодавства України, а й вживати додаткових заходів, необхідних для зниження ризиків в цих сферах. Тому Компанія планомірно працює над зниженням рівня аварійності і травматизму, зменшенням впливу на навколишнє середовище.

Крім того, ми використовуємо і розвиваємо виробничі технології з турботою про навколишнє середовище та персонал, а також розробили і впровадили Комплексну систему управління промисловою безпекою, охороною праці і навколишнім середовищем, засновану на кращих світових практиках.

CERTIFICATIONS

Перегляньте сертифікати Ергопак нижче або детально дізнатися про всі сертифікати Групи

Більше

МІЖНАРОДНИЙ СТАНДАРТ ОБ'ЄКТ СФЕРА СЕРТИФІКАЦІЇ ЗАВАНТАЖИТИ
ISO 9001
Системи управління якістю - вимоги
ЕРГОПАК УКРАЇНА Розробка, виробництво і постачання побутових одноразових товарів PDF
ISO 14001
Системи екологічного управління - Вимоги з інструкціями щодо використання
ЕРГОПАК УКРАЇНА Розробка, виробництво і постачання побутових одноразових товарів PDF
ISO 45001
Системи охорони праці та охорони праці – вимоги
ЕРГОПАК УКРАЇНА Розробка, виробництво і постачання побутових одноразових товарів PDF

Дистрибьюторська мережа

Ключем до нашої лідируючої позиції як постачальника споживчих товарів є наша розгалужена мережа дистрибуції по всій нашій території.

Більше
Change cookies consent Revoke cookies consent