Сарантіс в світі


Відвідайте сайт нашої групи

Група Сарантіс | англійська

Або оберіть локацію

НОВИНИ І ЗМІ

Прес-релізи

22 ТРАВНЯ 2024

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності 2024

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2024 рік ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕРГОПАК”               ТОВ “ЕРГОПАК” оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть буть призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.

16 ЛИСТОПАДА 2023

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

ТОВ “ЕРГОПАК” оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть буть призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.

1 ГРУДНЯ 2022

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності

Оголошення про проведення конкурсу з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2022 рік ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ЕРГОПАК”             ТОВ “ЕРГОПАК” оголошує конкурс з відбору суб’єктів аудиторської діяльності, які можуть буть призначені для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності, підготовленої відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності станом на 31.

18 БЕРЕЗНЯ 2020

Інтерв'ю Кіріакоса Сарантиса, генерального директора Sarantis Group, журнал TIME в березні 2020 року

Пан Сарантіс пояснив, як компанія перетворилася з місцевого дистриб'ютора на мультинаціональну компанію споживчих товарів, яка може похвалитися постійним розширенням географічної присутністі та провідними брендами.

5 ГРУДНЯ 2023

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 2023

Відповідно до Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” ТОВ “ЕРГОПАК” провело конкурс з відбору суб՚єкта аудиторської діяльності, що надаватиме послуги обов’язкового аудиту річної фінансової звітності за 2023 рік.

22 ГРУДНЯ 2022

ОГОЛОШЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ВІДБОРУ СУБ’ЄКТА АУДИТОРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Відповідно до Закону України “Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність” ТОВ “ЕРГОПАК” провело конкурс з відбору суб՚єкта аудиторської діяльності, що надаватиме послуги обов’язкового аудиту річної фінансової звітності за 2022 рік.

27 ЧЕРВНЯ 2021

Бізнес-премія року Golden Brand №1 в номінації «Господарчі товари» - торгова марка "Мелочи жизни". Організатори: Global Idea, видання The FINANCIAL

 Бізнес-премія року Golden Brand №1 в номінації  «Господарчі товари»- торгова марка "Мелочи жизни" Організатори:  Global Idea, видання The FINANCIAL    26 червня 2021 року у палаці Мухрані відбулась 16-річна церемонія нагородження Golden Brand.

23 БЕРЕЗНЯ 2018

Sarantis Group оголошує про придбання Ergopack

Sarantis Group уклала угоду про придбання ERGOPACK GROUP в Україні.Більш конкретно, GR. Sarantis Cyprus Ltd, 100% філія GR. SARANTIS S.A., підписав угоду про придбання 90% статутного капіталу української компанії ТОВ "Ергопак".

Change cookies consent Revoke cookies consent